DIEGO ARMANDO MARADONA
AMORE DAL 1926
DIEGO ARMANDO MARADONA
AMORE DAL 1926

Single Club CUSTOM

One of the top football clubs in Europe


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

coach

LUCIANO SPALLETTI

results

The Last Match


22/23

22/23

22/23

22/23

22/23

SERIE A
22/23
MARCANTONIO BENTEGODI

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
ARTEMIO FRANCHI

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
STADIO OLIMPICO

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
IBROX STADIUM

SERIE A
22/23
GIUSEPPE MEAZZA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
AMSTERDAM ARENA

SERIE A
22/23
GIOVANNI ZINI

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
STADIO OLIMPICO

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
ANFIELD

SERIE A
22/23
GEWISS STADIUM

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
GIUSEPPE MEAZZA

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
Deutsche Bank Park

22/23

22/23

22/23

22/23

22/23

SERIE A
22/23
MARCANTONIO BENTEGODI

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
ARTEMIO FRANCHI

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
STADIO OLIMPICO

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
IBROX STADIUM

SERIE A
22/23
GIUSEPPE MEAZZA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
AMSTERDAM ARENA

SERIE A
22/23
GIOVANNI ZINI

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
STADIO OLIMPICO

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
ANFIELD

SERIE A
22/23
GEWISS STADIUM

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
DIEGO ARMANDO MARADONA

SERIE A
22/23
GIUSEPPE MEAZZA

CHAMPIONS LEAGUE
22/23
Deutsche Bank Park


squad

The First Team




15

Madilyn Knapp

Center

22

Lewis Jenkins

Tight End

19

Areli Carlson

Fullback

9

Aryana Golden

Tight End

12

Nia Ford

Cornerback

14

Chance Lynch

Center

7

Seth Cohen

Quarterback

21

Raiden Sanchez

Tight End

2

Crystal Brennan

Center

6

Jaidyn Reed

Cornerback
View All Players
table

Premier League


PosClubPWDLFAGDPts
1NAPOLI15132037122541
2LAZIO149322681830
3MILAN1493227141330
4JUVENTUS148422171428
5INTER1490531201127
6ATALANTA148332012827

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: